Розширювачі типу ROLLING CUTTER від 250 до 1200мм 6

Розширювач ROLLING CUTTER 250, 350, 400...- 1000мм
Розширювачі типу ROLLING CUTTER від 250 до 1200мм 6

Обзор

Розширювач Rolling Cutter відноситься до шарошечних розширювачів. Даний вид розширювачів здатний долати практично всі існуючі види скельних ґрунтів і пластів твердих порід. Прекрасно пристосований для роботи в таких типах ґрунтів як:

тверді ґрунти
полу скелясті ґрунти
скелясті ґрунти
Розширювач Rolling Cutter має унікальну форму, що складається з сегментів і приварених до них шарошкой. Шарошки розширювача - є його ріжучим механізмом. ШАРОШКИ виготовлені з високоміцного твердосплавного матеріалу. У процесі розширення шарошки обертаються, руйнуючи навіть найміцніші скельні породи. Кількість шарошок залежить від розміру розширювача.

На розширювачах Rolling Cutter великого діаметра додатково перед шарошками встановлені "крила". Крім направлення вони сприяють перемішуванню бурового розчину, а також відведення шламу з розширяємої свердловини. Кількість крил відповідає кількості шарошок, завдяки чому розширювач симетричний і стійкий в роботі.

Високоякісний матеріал, який використовується при складанні розширювача Rolling Cutter, забезпечує абразивний захист при його експлуатації.

Характеристики

Країна-виробник
США
Діаметр
від 250 до 1200мм
$0
В наличии
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!