Розширювачі типу Fluted від 250 до 1200мм 5

Розширювач Fluted 250, 350, 400...- 1000мм
Розширювачі типу Fluted від 250 до 1200мм 5
Хит!

Обзор

Розширювач Fluted відноситься до режуче-ущільнюючих розширювачів. Даний тип розширювачів - найбільш універсальний, так як він призначений практично для будь-якого типу ґрунту. Розрахований на роботу в:

торфі
суглинках
піску
сланці
супесях
легка піщана глина
супеси з кам'янистими включеннями
болотисті грунти
обводнені грунти
Глиноземні і інші м'яких грунти
Розширювач Fluted  "Морквина" - має конічну форму, і виготовлений з цільного металу, що дає йому додаткову міцність, при роботі з твердими породами.

Завдяки невеликій масі Расширитель Fluted працює при більш низькому моменті. Це дозволяє використовувати цей розширювач на установках ГНБ з невеликим зусиллям.

Високоякісний матеріал, який використовується при складанні розширювача Fluted, забезпечує абразивний захист при його експлуатації. Додатковий захист забезпечують різці, розташовані на розширнику.

Конструкція з глибокими, спіральними виїмками забезпечує не тільки ефективну подачу бурового розчину по стінках свердловини, а й відводить шлам, ущільнюючи і загладжуючи стінки стовбура свердловини.

Різці розширювача, що руйнують породу найбільш схильні до зносу під час розширення. Навіть в разі втрати різців тільки завдяки своїй конструкції розширювача здатний завершити розширення свердловини.

Розширювач обладнаний вбудованим вертлюгом. Можлива поставка розширювача без вертлюга.

Характеристики

Країна-виробник
США
Діаметр
від 250 до 1200мм
$0
В наличии
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!